Kc Cam Filmleri

Kardeşler Cam Filmleri

Cam film, ısı ve ışıktan yeteri derecede faydalanıp,Cam film, ısı ve ışıktan yeteri derecede faydalanıp, rahatsız edici bölümünün dışarıda kalmasını sağlayayan bir perdeleme sistemidir. Solar Gard Cam Filmleri, kalitesiz ve eski camlara uygulansa bile, yeni ve modern camlardan ayırt edilemez. Cam filmlerde kumaş boyası yada boya kullanılmaz. Bu nedenle renk değişikliği yapmaz. Geniş renk ve ton seçeneği ve yapının görünümünü değiştirir.

CAM FİLMİ FAYDALARI

* Her açıdan ısı geri yansıtma özelliği bir çok performans avantajı sunar ·

* Düşük geri yansıtma özelliği görüntüyü netleştirip genel binanın görünümünü güzelleştirir. ·

* Metal kullanılmamıştır, 3M teknolojisi korozyonu ve cep telefonu sinyallerinin etkilenmesini önlerken üstün performans sunar. ·

* Solmanın en önemli sebebi olan UV ışınlarını engelleyerek mobilyaların ömrünü uzatır. ·

* Parlamaları ve göz rahatsızlıklarını engeller ·

* Kırılmış cam parçalarının dağılmasını engelleyerek kişilerin güvenliğini artırır.

 UCUZ OTO CAM FİLMLERİ TERCİH ETMEYİN

Piyasada ucuza yapılan markasız ve uzak doğu filmler kesinlikle ısıyı kesmezler aksine yapısındaki maddeden dolayı içeriye çekerler. Bununla da kalmayıp ısınmanın ve kalitenin düşük olmasının etkisiyle film kalkma yapar ve soyulur. Özet olarak kısa zamanda deforme olur. Renk solmazlık özellikleri yoktur. Otomobillerin arka cam resistansları çalıştığında soyulurlar ve kalkma yaparlar. UV ışınlarını kesmezler. İçerdiği maddeden dolayı salığa zararlıdırlar.

Open chat
Powered by